“The 2006 Ford Mustang GT 4.6 V8 Coupé is a classic American sports car with a powerful V8 engine that delivers character, sound and driving pleasure on every ride. Stylish coupé design, spacious cabin and clear muscular attitude make it an iconic choice for those who love performance and feel. A car where power, comfort and authentic driving experience meet in a timeless package.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Mustang ma następujące specyfikacje:
2006
Rok modelowy
16 731 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Retrofitted power air intake, inadequate attachment
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Remote lock does not work. Cracked windshield out of sight. Modified exhaust system. Rear axle noise not located. Steering wheel is crooked. Retrofitted mufflers. Driver's seat electric seat cannot be moved back and forth. Central locking box does not work. Central locking does not work with mechanical lock
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Stone chips on windshield in field of view. Windshield worn. The car has been partially repainted, with some poor workmanship, Several rust spots, paint damage, stone chips, door chips, dents and scratches, Rear fender right and left poorly repainted. Roof molding damaged. Tailgate lock jams with key. Hood gas struts are bad
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Part of the interior luggage damaged. Interior some scratches, stains and marks. Some loose/damaged interior details. Worn interior. Upholstery dirty. Part of the interior missing. The steering wheel is worn. Upholstery damaged front left. Indications of leakage in the luggage compartment. Controls for folding the right and left front seat backrests out of order. Missing interior tailgate. Rearview mirror damaged
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Paint damage on rim. Rims on the car are edge supported
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
Opony zimowe bez kolców
(Zamontowane)
6 mm
3 mm
6 mm
3 mm
17" Aluminium rim
Opona zimowa musi mieć głębokość bieżnika co najmniej 3 mm. Nowa opona zimowa ma głębokość bieżnika około 9-10 mm.
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antiskid
Anti-skid
CD stereo
Front electric windows
Electric mirrors
Electric driver's seat
Cruise control
Rear Isofix
Radio
AC
Udostępnij
7266267
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.