“This A4 Allroad is a stylish and capable four-wheel drive station wagon that provides safe access on all roads. It combines elegant design with spacious comfort and modern technology that makes every journey both comfortable and inspiring. NOTE! The car has a driving ban and notes that need to be reviewed at a workshop.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Audi A4 Allroad ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
14 399 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Błąd układu AdBlue. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z zaleceniem ponownej kontroli. Usterki: 2 WSKAŹNIK USTERKI ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) OSTRZEGA O USTERCE SYSTEMU 2 TARCZA HAMULCA ROBOCZEGO (1.1.14) USZKODZONA LEWA TYLNA
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas. Bromsvibrationer
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Uszkodzone osłony przedniego wału napędowego. Hałas, lewy przedni wał napędowy. Ogrzewanie fotela kierowcy niesprawne. Zapalona kontrolka serwisowa, drgania kół
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie prawego tylnego błotnika
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona z tyłu. Brakuje części wnętrza. Zadrapanie na kierownicy. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Teknikpaket
AC
Autohamowanie
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Czujniki cofania
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory Matrix LED
Bezkluczykowy system dostępu
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Pakiet technologiczny
Pakiet łączności
4WD
Udostępnij
7259898
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.