“Volvo XC60 Plug-In hybrid with a powerful petrol/electric engine of 455hp. Well equipped with, among other things, a panoramic roof, GPS, opening panoramic roof, Volvo On Call and keyless start system. Newly inspected and does not need to be inspected until December next year.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
9 531 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Napęd działa prawidłowo, ale zasięg jest nieznacznie ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kabla ładującego do tego samochodu
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Drobne wgniecenie na przednim zderzaku. Kilka odprysków na przednim zderzaku. Rysa na lewym przednim stopniu, rysa na lewym tylnym błotniku, uszkodzenie lakieru na lewym progu, rysa na tylnym zderzaku. Uszkodzenie lakieru na prawych tylnych drzwiach, uszkodzenie lakieru na klapie bagażnika
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka śladów, rys i plam w bagażniku. Podsufitka w bagażniku, brudna
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
20" Aluminiowa obręcz
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
20" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Ultimate Dark
Kamera 360
4WD
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
GPS
Wyświetlacz head-up
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Panoramiczny dach
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Volvo na wezwanie
Otwierany dach panoramiczny
Udostępnij
7265982
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.