Certyfikat Plus
“This Volvo XC60 with a strong 350hp petrol/electric engine offers a powerful, quiet and stable driving experience with a clear premium feel. It is well equipped with GPS, reversing camera and an opening panoramic roof that increases both comfort and user-friendliness. The cabin is spacious and elegant with a focus on quality and function. The car does not need to be inspected until December next year.”
Certyfikat Plus
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Maksymalny przebieg 120 000 kilometrów
Stan nadwozia i wnętrza ocenia się na lepszy niż normalny
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:
2024
Rok modelowy
6 302 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
18" Alumiinivanne
Pakiety wyposażenia:
Core Bright Drag Pano Läder
Neliveto
Mukautuva vakionopeudensäädin
Liukueste
Liukumaton
Kuljettajan avustusjärjestelmä
Automaattinen pito
Automaattijarrutus
Peruutuskamera
Bluetooth
Sähköinen takaluukku
Takapaneelin sähköikkunat
Etuikkunat, sähkötoimiset
Sähköisesti taittuvat taustapeilit
Sähköpeilit
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti lub Kaistalta poistumisen varoitus
Kaukolukko
GPS
Vedettävä vetokoukku
Isofix-istuin takana
Ilmastointi
Kuorman suojaus/kuormaverkot
LED-ajovalot
Ovien lukituksen avaaminen ilman avainta
Avaimeton sisäänpääsyjärjestelmä
Takaosan pysäköintianturit
Pysäköintianturit edessä
Ajastimella varustettu pysäköintilämmitin
Radio
Ohjauspyörän lämmitys
Sadetunnistin
Älypuhelimen integrointi
Etuistuinten lämmitys
Takaistuimen lämmitys
Matkustajan irrotettava turvatyyny
USB-tulo
Volvo On Call
Avattava panoraamakatto
Udostępnij
7265743
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.