Volvo V60

Polestar T6 AWD, Summum+ Taklucka
2017/104 340 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
189 500 SEK
Wiodąca oferta w euro17 610 EUR
Z kredytem samochodowym od1 615 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym340 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

12 sty, 10:54

Najważniejsze informacje

This V60 Polestar T6 AWD offers a sporty and responsive driving experience with powerful response and safe maneuverability. It combines dynamic design with high comfort and modern technology that makes every journey both engaging and enjoyable. Newly inspected and does not need to be inspected until January 2027.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volvo V60 ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

10 434 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Samochód nie był testowany z powodu niewłaściwych opon do sezonu. Uszkodzony skraplacz

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zwijacz fotela kierowcy, niesprawny. Uszkodzony/pęknięty klosz prawego reflektora. Zapalona kontrolka systemu wspomagania

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzony lakier tylnego zderzaka. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Zużyta przednia szyba

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza. Uszkodzone sterowanie wylotami powietrza z przodu i z tyłu

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

1 opona uszkodzona. Felgi samochodu są podparte krawędziami. 2 opony uszkodzone. Para opon z tyłu, zużyta po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Summum+ Taklucka

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

  • Wyłaz dachowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli19
  • Numer rejestracyjnyLHA516
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjimarzec 2017
  • Odczyt licznika104 340 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYV1FWA0PCH1371648
  • Moc silnika (benzyna)367 KM (270 kW)
  • Maksymalna masa ładunku474 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,1 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)186 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt