“This V60 Polestar T6 AWD offers a sporty and responsive driving experience with powerful response and safe maneuverability. It combines dynamic design with high comfort and modern technology that makes every journey both engaging and enjoyable. Newly inspected and does not need to be inspected until January 2027.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo V60 ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
10 434 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Samochód nie był testowany z powodu niewłaściwych opon do sezonu. Uszkodzony skraplacz
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz fotela kierowcy, niesprawny. Uszkodzony/pęknięty klosz prawego reflektora. Zapalona kontrolka systemu wspomagania
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Uszkodzony lakier tylnego zderzaka. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Zużyta przednia szyba
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza. Uszkodzone sterowanie wylotami powietrza z przodu i z tyłu
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
1 opona uszkodzona. Felgi samochodu są podparte krawędziami. 2 opony uszkodzone. Para opon z tyłu, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Summum+ Taklucka
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłaz dachowy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Volvo na wezwanie
Światło ksenonowe
4WD
Udostępnij
7264643
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.