Obniżona cena
Certyfikowany
309 000 SEK
“This Volvo C40 Recharge Plus combines all-electric operation with modern SUV coupe design and high comfort. With a spacious interior, stylish finish and smart technology, it is a strong choice for both city driving and longer journeys.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo C40 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 754 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Fåtal lackskador och repor. Spår efter tidigare dekor
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Fåtal repor och märken
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Dubb saknas på vinterdäck
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
19" Aluminium-Felge
4 mm
4 mm
5 mm
4 mm
19" Aluminium-Felge
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Plus
Traktionskontrolle
Autobremsen
Rückfahrkamera
Bluetooth
Elektrische Spiegel
Ferngesteuertes Schloss
GPS
Radio
Regensensor
Sitzheizung vorne
Sitzheizung hinten
Adaptiver Geschwindigkeitsregler
Anti-Ladungs-System
Assistenzsystem
Automatisches Halten
Toter-Winkel-Detektoren
Elektrische Heckklappe
Lift hinten
Elektrische Hebebühne vorne
Elektrisch anklappbare Außenspiegel
Datei-Änderungswarngerät
Einziehbare Anhängerkupplung
Isofix hinten
Klimatisierung
Lastschutz/Lastnetze
LED-Scheinwerfer
Schlüsselloses Zugangssystem
Hintere Parksensoren
Parksensoren vorne
Standheizung mit Zeitschaltuhr
Lenkradheizung
Smartphone-Integration
Auslösbarer Beifahrer-Airbag
USB-Eingang
Wärmepumpe
Udostępnij
7263536
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.