Toyota Yaris

1.5 5dr, Högerstyrd
2017/107 340 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
3 000 SEK
Wiodąca oferta w euro280 EUR
Cena w salonie samochodowym60 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 Jan., 09:06

Najważniejsze informacje

A right-hand drive Toyota Yaris hatchback from 2017 with automatic transmission and petrol engine. Equipped with, among other things, a reversing camera. Newly inspected and does not need to be inspected until January 2027. This is a very worn car and we urge you to carefully read all the text and note images to get a clear picture of the car's condition

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Yaris ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

10 734 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa. Drgania kierownicy

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, rys, wgnieceń, odprysków na drzwiach i uszkodzeń lakieru. Kilka plam rdzy. Ślady poprzednich dekoracji. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Zużyte wnętrze. Nieprzyjemny zapach w samochodzie. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Ekran przeciwsłoneczny nie jest wliczony w cenę

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Högerstyrd

  • Grzałki silnika

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyYTW535
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjiSeptember 2017
  • Odczyt licznika107 340 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVNKKG3D340A038245
  • Moc silnika (benzyna)112 KM (82 kW)
  • Maksymalna masa ładunku402 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,7 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)105 g/km

Obiekt

Uppsala

Adres:

Börjegatan 76

75229 Uppsala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt