Toyota Verso

VVT-i 1.8, Edition 50 Drag Backkamera
2015/151 450 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
61 000 SEK
Wiodąca oferta w euro5 680 EUR
Z kredytem samochodowym od520 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 17:32

Stała cena
Stała cena z VATem
111 000 SEK
Z kredytem samochodowym od946 SEK / miesiąc
Stała cena w euro10 330 EUR
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

12 sty, 17:28

Najważniejsze informacje

The Toyota Verso VVT-i 1.8 2015 is a spacious and easy-to-drive family car with an efficient petrol engine that is suitable for everyday use and longer trips. Generous space for passengers and luggage makes it functional for both work and leisure, while comfortable comfort and good visibility make every trip pleasant. A reliable and practical car for those who want function and flexibility.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Verso ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

15 145 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram är slitna

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

2 nowe opony zimowe w listopadzie 2025 r

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, uderzenia w drzwi i zadrapania, luźny akumulator

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Powierzchniowe zużycie tapicerki z przodu po lewej stronie

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" alu.fälg

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Edition 50 Drag Backkamera

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyUTU158
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjisierpień 2014
  • Odczyt licznika151 450 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaNMTDG26RX0R071412
  • Moc silnika (benzyna)147 KM (108 kW)
  • Maksymalna masa ładunku550 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)158 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt