Toyota Corolla

1.8 Hybrid 5dr, Active
2020/173 630 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
78 000 SEK
Wiodąca oferta w euro7 250 EUR
Z kredytem samochodowym od664 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym165 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

12 sty, 09:33

Najważniejsze informacje

A Toyota Corolla hatchback from 2020 with automatic and gasolineengine. Well equipped with, among others, rear camera, keyless start-system, assist system and adaptive cruise control.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Corolla ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

17 363 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Grzechotanie w komorze silnika

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Ogranicznik drzwi kierowcy nie działa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka odprysków kamieni, pęknięcia drzwi, wgniecenia, uszkodzenia lakieru i zarysowania, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    2 mmErrorFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Active

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyRPL75G
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjimarzec 2020
  • Odczyt licznika173 630 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaSB1K93BE70E116411
  • Moc silnika (benzyna)98 KM (72 kW)
  • Maksymalna masa ładunku393 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)3,3 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)76 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt