Toyota Corolla

1.8 Hybrid 5dr, Backkamera
2021/145 410 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
86 500 SEK
Wiodąca oferta w euro8 040 EUR
Z kredytem samochodowym od737 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym170 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 sty, 09:21

Najważniejsze informacje

This Corolla offers a quiet and responsive hybrid drive with low consumption and modern technology. It combines comfortable comfort with stylish design and smart functionality that makes every journey both easy and inspiring. Newly inspected without remarks 2025-12-29.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Corolla ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

14 541 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas. Rostkant bromsskivor fram

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Kamera cofania pokazuje słaby obraz, kierownica jest lekko przechylona. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Uszkodzony wspornik amortyzatora maski

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka plam rdzy. Samochód został częściowo ponownie pomalowany, z kilkoma niedokładnie wykonanymi pracami. Zużyte tylne światła. Zużyty ogranicznik drzwi kierowcy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kierownica jest zużyta. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest uszkodzona. Ślady poprzedniego wyposażenia

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Backkamera

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyCSG64C
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjigrudzień 2020
  • Odczyt licznika145 410 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaSB1K93BE50E177269
  • Moc silnika (benzyna)98 KM (72 kW)
  • Maksymalna masa ładunku392 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)3,4 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)78 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt