“Tesla Model Y with a strong electric motor. Well equipped with, among other things, a panoramic roof, GPS, rearview camera, keyless start system and assistance system. This is a used car and we urge you to carefully read all the text and remark pictures to get a clear picture of the car's condition.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Tesla Model Y ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
9 705 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Głośny hałas z przodu. Funkcja ładowania niepewna, może to być awaria spowodowana uszkodzeniem gniazda ładowania w wyniku zderzenia. Samochód otrzymuje tylko zasilanie jednofazowe o mocy 2-4 kW z modułu ładowania, które zazwyczaj zapewnia zasilanie trójfazowe o mocy 11 kW. Wynik inspekcji: 2 Niespełniona, z zaleceniem ponownej inspekcji. 2026-02-02 Niedociągnięcia: 2 ROZKŁAD SIŁY HAMOWANIA HAMULCA ROBOCZEGO (1.2.1) NIERÓWNA EFEKT HAMOWANIA PRZEDNIEGO 2 ŚRODKOWA GŁOWA (4.1.1) NIEPRAWIDŁOWA REGULACJA PO OBU STRONACH/PRZESZKLENIE
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym przedziale cenowym często zdarzają się droższe naprawy. W komorze silnika czasami widoczne są ślady oleju.
Komentarz
Ojämn bromsverkan
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Uszkodzony/pęknięty zamek kluczykowy odpinanego haka holowniczego, hałas łożyska przedniego koła. Oślepiające światła mijania
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Klapa/gniazdo ładowania uszkodzone w wypadku. Nieprawidłowe ustawienie. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Nieprawidłowe zamocowanie lewego tylnego błotnika. Uszkodzenie nadwozia lewego tylnego błotnika. Uszkodzone lewe tylne światło. Zaparowanie lewego tylnego światła. Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń. Samochód oklejony folią. Ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zużyte wnętrze. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
7 mm
8 mm
7 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Dragkrok
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Panoramiczny dach
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Udostępnij
7263424
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.