Tesla Model Y

Model Y Long Range Dual Motor AWD, Dragkrok
2021/97 050 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
181 000 SEK
Wiodąca oferta w euro16 820 EUR
Z kredytem samochodowym od1 542 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym325 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 sty, 10:02

Najważniejsze informacje

Tesla Model Y with a strong electric motor. Well equipped with, among other things, a panoramic roof, GPS, rearview camera, keyless start system and assistance system. This is a used car and we urge you to carefully read all the text and remark pictures to get a clear picture of the car's condition.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model Y ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

9 705 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Głośny hałas z przodu. Funkcja ładowania niepewna, może to być awaria spowodowana uszkodzeniem gniazda ładowania w wyniku zderzenia. Samochód otrzymuje tylko zasilanie jednofazowe o mocy 2-4 kW z modułu ładowania, które zazwyczaj zapewnia zasilanie trójfazowe o mocy 11 kW. Wynik inspekcji: 2 Niespełniona, z zaleceniem ponownej inspekcji. 2026-02-02 Niedociągnięcia: 2 ROZKŁAD SIŁY HAMOWANIA HAMULCA ROBOCZEGO (1.2.1) NIERÓWNA EFEKT HAMOWANIA PRZEDNIEGO 2 ŚRODKOWA GŁOWA (4.1.1) NIEPRAWIDŁOWA REGULACJA PO OBU STRONACH/PRZESZKLENIE

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym przedziale cenowym często zdarzają się droższe naprawy. W komorze silnika czasami widoczne są ślady oleju.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Ojämn bromsverkan

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzony/pęknięty zamek kluczykowy odpinanego haka holowniczego, hałas łożyska przedniego koła. Oślepiające światła mijania

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Klapa/gniazdo ładowania uszkodzone w wypadku. Nieprawidłowe ustawienie. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Nieprawidłowe zamocowanie lewego tylnego błotnika. Uszkodzenie nadwozia lewego tylnego błotnika. Uszkodzone lewe tylne światło. Zaparowanie lewego tylnego światła. Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń. Samochód oklejony folią. Ślady poprzednich dekoracji

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Zużyte wnętrze. Ślady poprzedniego wyposażenia

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Dragkrok

  • Funkcja pamięci fotela pasażera

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyXJR39Y
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjilipiec 2021
  • Odczyt licznika97 050 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaLRWYGCEK0MC062803
  • Moc silnika (energia elektryczna)514 KM (378 kW)
  • Maksymalna masa ładunku315 kg
  • Zakres WLTP507 km
  • Zasięg w mieście WLTP607 km

Obiekt

Umeå

Adres:

Kontaktvägen 3

90133 Umeå

BackToTopIcon
ContactIconKontakt