Tesla Model Y

Model Y Long Range Dual Motor AWD
2024/59 030 km/Elektryczny/Automatyczna
CertifiedIcon

Certyfikowany

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
340 500 SEK
Wiodąca oferta w euro31 690 EUR
Z kredytem samochodowym od2 901 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym445 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 10:24

Najważniejsze informacje

Tesla Model Y Long Range with strong electric motors. Richly equipped with panoramic roof, GPS, reversing camera, keyless start system and assistance system. Does not need to be inspected until June 2027.

  • Samochód ma mniej niż 8 lat

  • W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym

  • Stan licznika maks. 120 000 km

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model Y ma następujące specyfikacje:

2024

Rok modelowy

5 903 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk kamienia na przedniej szybie w polu widzenia

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Ekran prywatności, uszkodzony. Sufit uszkodzony

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

1 koło zapasowe uszkodzone, felgi porysowane

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyRBF58W
  • Rok modelowy2024
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2024
  • Odczyt licznika59 030 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaXP7YGCEK3RB371161
  • Moc silnika (energia elektryczna)514 KM (378 kW)
  • Maksymalna masa ładunku454 kg
  • Zakres WLTP533 km
  • Zasięg w mieście WLTP650 km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt