Subaru Legacy

2.0 R Station, Drag
2009/279 550 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
5 500 SEK
Wiodąca oferta w euro520 EUR
Cena w salonie samochodowym29 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

11 sty, 19:38

Najważniejsze informacje

The 2009 Subaru Legacy 2.0 R Station is a spacious and robust station wagon with symmetrical four-wheel drive that provides safe access in all weather conditions. The strong and reliable boxer engine combines good performance with stable driving, while the comfortable interior and generous luggage space make it perfect for both everyday life and longer trips. A practical and functional car for those who want comfort and flexibility.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Subaru Legacy ma następujące specyfikacje:

2009

Rok modelowy

27 955 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Niewielki wyciek oleju. Hałas z paska napędowego. Wynik kontroli: 2 Niespełniona z zaleceniem ponownej kontroli 2026-02-02 Niedociągnięcia: 2 DRZWI (6.2.3) PRZEDNIE PRAWE NIE MOGĄ BYĆ OTWORZONE 2 ŁOŻYSKO RAMIĘCZA (5.3.3) LEWE PRZEDNIE TYŁ USZKODZONE Uwagi: 2X ŚWIATŁO TABLICY REJESTRACYJNE (4.7) NIESPRAWNE 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIE PRAWE NIESPRAWNE 2X HAMULEC ROBOCZY KLOCKI HAMULCOWE (1.1.13) PRZEDNIE PRAWE ZUŻYTE

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsbelägg fram behöver bytas, Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pęknięta przednia szyba, niewidoczna. Lewy przedni wahacz luźny, tylna wycieraczka niesprawna. Kierownica krzywo skręcona. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej niesprawne. Przycisk otwierania klapy bagażnika zacina się/działa powoli. Prawe przednie światło postojowe niesprawne. Matowe szkło reflektora. Światła postojowe świecą się stale dookoła

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzona nasadka spryskiwacza reflektora z przodu po prawej stronie. Uszkodzony tylny zderzak. Nie można otworzyć prawych przednich drzwi. Drobne pęknięcia w kloszu kierunkowskazów po prawej/lewej stronie. Liczne plamy rdzy, uszkodzenia lakieru, odpryski kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania. Uszkodzona tylna klapa. Pęknięcie w prawej tylnej lampie

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Tapicerka z tyłu jest brudna. Elementy wnętrza są uszkodzone. Panel drzwi z tyłu uszkodzony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze. Zarysowania felgi koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmErrorFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Drag

  • Komputer pokładowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyDUZ470
  • Rok modelowy2009
  • Miesiąc produkcjilipiec 2008
  • Odczyt licznika279 550 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJF1BP5LS59G119283
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku465 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)200 g/km

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt