“The 2009 Subaru Legacy 2.0 R Station is a spacious and robust station wagon with symmetrical four-wheel drive that provides safe access in all weather conditions. The strong and reliable boxer engine combines good performance with stable driving, while the comfortable interior and generous luggage space make it perfect for both everyday life and longer trips. A practical and functional car for those who want comfort and flexibility.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Subaru Legacy ma następujące specyfikacje:
2009
Rok modelowy
27 955 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Niewielki wyciek oleju. Hałas z paska napędowego. Wynik kontroli: 2 Niespełniona z zaleceniem ponownej kontroli 2026-02-02 Niedociągnięcia: 2 DRZWI (6.2.3) PRZEDNIE PRAWE NIE MOGĄ BYĆ OTWORZONE 2 ŁOŻYSKO RAMIĘCZA (5.3.3) LEWE PRZEDNIE TYŁ USZKODZONE Uwagi: 2X ŚWIATŁO TABLICY REJESTRACYJNE (4.7) NIESPRAWNE 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIE PRAWE NIESPRAWNE 2X HAMULEC ROBOCZY KLOCKI HAMULCOWE (1.1.13) PRZEDNIE PRAWE ZUŻYTE
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg fram behöver bytas, Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba, niewidoczna. Lewy przedni wahacz luźny, tylna wycieraczka niesprawna. Kierownica krzywo skręcona. Oświetlenie tablicy rejestracyjnej niesprawne. Przycisk otwierania klapy bagażnika zacina się/działa powoli. Prawe przednie światło postojowe niesprawne. Matowe szkło reflektora. Światła postojowe świecą się stale dookoła
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzona nasadka spryskiwacza reflektora z przodu po prawej stronie. Uszkodzony tylny zderzak. Nie można otworzyć prawych przednich drzwi. Drobne pęknięcia w kloszu kierunkowskazów po prawej/lewej stronie. Liczne plamy rdzy, uszkodzenia lakieru, odpryski kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania. Uszkodzona tylna klapa. Pęknięcie w prawej tylnej lampie
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Tapicerka z tyłu jest brudna. Elementy wnętrza są uszkodzone. Panel drzwi z tyłu uszkodzony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze. Zarysowania felgi koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
3 mm
3 mm
3 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Drag
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Światło ksenonowe
4WD
Udostępnij
7265066
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.