Subaru Forester

2.0, XS Läder Backkamera Värmare
2016/242 370 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
60 000 SEK
Wiodąca oferta w euro5 580 EUR
Z kredytem samochodowym od511 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym125 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 sty, 19:26

Najważniejsze informacje

The Subaru Forester 2.0 XS 2016 is a robust and spacious SUV with symmetrical four-wheel drive that provides safe access in all weather conditions. A strong petrol engine and stable driving experience make it easy to drive both in city traffic and on longer trips. A comfortable interior and generous luggage space make it functional for everyday life, family and leisure. A reliable and practical car for those who want a real SUV feel.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Subaru Forester ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

24 237 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa. Hałas z przodu podwozia nie jest zlokalizowany. Luźne połączenia obrotowe po obu stronach

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka plam rdzy. Uszkodzony tylny zderzak. Wgniecenia na korku wlewu paliwa

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Niewielkie uszkodzenie skóry na kierownicy

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

XS Läder Backkamera Värmare

  • Komputer pokładowy

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyFWU776
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjimaj 2016
  • Odczyt licznika242 370 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJF1SJ5LC5GG280198
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku408 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)150 g/km

Obiekt

Sundsvall

Adres:

Norra Vägen 12

85650 Sundsvall

BackToTopIcon
ContactIconKontakt