Peugeot 208

PureTech 5dr
2016/126 800 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
5 500 SEK
Wiodąca oferta w euro520 EUR
Cena w salonie samochodowym65 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

12 sty, 19:58

Najważniejsze informacje

A Peugeot 208 hatchback from 2016 with a petrol engine. A practical and agile small car

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Peugeot 208 ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

12 680 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Sprzęgło startuje wysoko

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Parkeringsbromsen kärvar, Broms höger bak, anliggande.Bra

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Jedno ze świateł znaku jest niesprawne

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Powierzchniowa rdza na lewym progu, Uszkodzenie tylnego zderzaka. Powierzchniowa rdza na prawym przednim błotniku. Kondensacja na lewym tylnym świetle. Kilka uszkodzeń lakieru, Powierzchniowa rdza na dachu, Uszkodzenie lakieru na dachu, Kondensacja na prawym tylnym świetle. Przyciemnienie szyby VB lekko się poluzowało

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdarte felgi od koła zapasowego, Różne marki na kole zapasowym, Brak zaślepki koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli8
  • Numer rejestracyjnyFMC959
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjimaj 2016
  • Odczyt licznika126 800 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF3CCHMZ6GT125309
  • Moc silnika (benzyna)82 KM (60 kW)
  • Maksymalna masa ładunku378 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)104 g/km

Obiekt

Umeå

Adres:

Kontaktvägen 3

90133 Umeå

BackToTopIcon
ContactIconKontakt