“The Peugeot 208 1.2 VTi 2015 is an easy-to-drive and fuel-efficient small car that is perfect for everyday commuting and city driving. Smooth handling and compact size make it easy to maneuver and park, while the spacious cabin for its class provides comfort for driver and passengers. A reliable and functional car with low consumption and a pleasant driving experience.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot 208 ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
6 514 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Odbarwiony glikol, nie zmieszany z olejem
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak nośnika GPS
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak plastikowej osłony pod silnikiem, Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem, Kilka odprysków kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania, Kilka odprysków kamieni, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów. W zestawie siatka ochronna. Uszczelki zerwane przy wejściu, z przodu po prawej i lewej stronie
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Panoramiczny dach
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7266058
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.