Peugeot 208

1.2 VTi 5dr
2015/65 140 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
42 000 SEK
Z kredytem samochodowym od358 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym85 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

12 sty, 17:08

Najważniejsze informacje

The Peugeot 208 1.2 VTi 2015 is an easy-to-drive and fuel-efficient small car that is perfect for everyday commuting and city driving. Smooth handling and compact size make it easy to maneuver and park, while the spacious cabin for its class provides comfort for driver and passengers. A reliable and functional car with low consumption and a pleasant driving experience.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Peugeot 208 ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

6 514 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Odbarwiony glikol, nie zmieszany z olejem

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak nośnika GPS

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak plastikowej osłony pod silnikiem, Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem, Kilka odprysków kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania, Kilka odprysków kamieni, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów. W zestawie siatka ochronna. Uszczelki zerwane przy wejściu, z przodu po prawej i lewej stronie

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyGBF671
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjimaj 2015
  • Odczyt licznika65 140 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF3CCHMZ6FT102994
  • Moc silnika (benzyna)82 KM (60 kW)
  • Maksymalna masa ładunku400 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)104 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt