Peugeot 207

1.6 VTi 5dr
2007/43 350 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
15 500 SEK
Wiodąca oferta w euro1 450 EUR
Cena w salonie samochodowym45 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

9 sty, 09:21

Najważniejsze informacje

A Peugeot 207 hatchback from 2007 with automatic transmission and petrol engine. Standard equipment. MOT until 2026-05-31.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Peugeot 207 ma następujące specyfikacje:

2007

Rok modelowy

4 335 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka silnika. Silnik pracuje nierówno. Akumulator jest uszkodzony. Wyciek oleju. Silnik przerywa podczas jazdy. Zapach spalonego oleju na zewnątrz, gdy silnik się nagrzewa, wyciek oleju trafia do układu wydechowego

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Układ antypoślizgowy niesprawny. Kontrola trakcji niesprawna. Kontrolka kontroli trakcji jest zapalona. Klimatyzacja niesprawna. Wibracje kół. Układ wydechowy, luźne mocowanie. Uszkodzona osłona lewego przedniego przegubu napędowego. Uszkodzona osłona prawego przedniego przegubu napędowego. Kondensacja w lewym reflektorze. Klosz lewego reflektora, zmatowiony. Kondensacja w prawym reflektorze. Klosz prawego reflektora, zmatowiony

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zniszczona przednia szyba. Kilka odprysków, pęknięć na drzwiach, wgnieceń i rys. Kilka uszkodzeń lakieru. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedokładnie wykonanymi pracami. Widoczna różnica w odcieniu lakieru

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Tapicerka zabrudzona z przodu. Tapicerka zabrudzona z przodu. Siatka chroniąca prywatność nie jest dołączona

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli8
  • Numer rejestracyjnyFSG206
  • Rok modelowy2007
  • Miesiąc produkcjimaj 2007
  • Odczyt licznika43 350 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF3WC5FWF33872667
  • Moc silnika (benzyna)120 KM (88 kW)
  • Maksymalna masa ładunku390 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)167 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt