“A Peugeot 207 hatchback from 2007 with automatic transmission and petrol engine. Standard equipment. MOT until 2026-05-31.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot 207 ma następujące specyfikacje:
2007
Rok modelowy
4 335 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Silnik pracuje nierówno. Akumulator jest uszkodzony. Wyciek oleju. Silnik przerywa podczas jazdy. Zapach spalonego oleju na zewnątrz, gdy silnik się nagrzewa, wyciek oleju trafia do układu wydechowego
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Układ antypoślizgowy niesprawny. Kontrola trakcji niesprawna. Kontrolka kontroli trakcji jest zapalona. Klimatyzacja niesprawna. Wibracje kół. Układ wydechowy, luźne mocowanie. Uszkodzona osłona lewego przedniego przegubu napędowego. Uszkodzona osłona prawego przedniego przegubu napędowego. Kondensacja w lewym reflektorze. Klosz lewego reflektora, zmatowiony. Kondensacja w prawym reflektorze. Klosz prawego reflektora, zmatowiony
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zniszczona przednia szyba. Kilka odprysków, pęknięć na drzwiach, wgnieceń i rys. Kilka uszkodzeń lakieru. Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z kilkoma niedokładnie wykonanymi pracami. Widoczna różnica w odcieniu lakieru
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka zabrudzona z przodu. Tapicerka zabrudzona z przodu. Siatka chroniąca prywatność nie jest dołączona
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Antypoślizgowy
Udostępnij
7254779
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.