Volkswagen Polo

1.4 5dr, AC Motorvärmare Lågmil
2010/75 770 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
70 500 SEK
Wiodąca oferta w euro6 570 EUR
Z kredytem samochodowym od601 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym100 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

8 sty, 19:22

Stała cena
Stała cena z VATem
86 500 SEK
Z kredytem samochodowym od737 SEK / miesiąc
Stała cena w euro8 060 EUR
Cena w salonie samochodowym100 000 SEK

Stała cena zamknięta o godz:

6 sty, 19:18

Najważniejsze informacje

The Volkswagen Polo 1.4 2010 is a reliable and easy-to-drive small car with low consumption and practical flexibility for everyday commuting and city traffic. A spacious cabin for its size and smart storage solutions make it functional for both work and leisure. Stable driving experience and easy handling are combined with good comfort, making it a safe and economical choice.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Polo ma następujące specyfikacje:

2010

Rok modelowy

7 577 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak kluczyka. Pilot zdalnego sterowania, jeden z kluczyków niesprawny. Uszkodzony wylot nagrzewnicy silnika. Układ wydechowy, uszkodzona/pokryta szwem rura elastyczna. Nie zlokalizowano przedniego podwozia. Jeden kluczyk uszkodzony, jeden niezakodowany

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak pręta anteny. Kilka plam rdzy. Korpus, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Niektóre luźne/uszkodzone detale wnętrza

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak środkowej osłony

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    14" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

AC Motorvärmare Lågmil

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyKPR593
  • Rok modelowy2010
  • Miesiąc produkcjimaj 2010
  • Odczyt licznika75 770 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ6RZAY274443
  • Moc silnika (benzyna)86 KM (63 kW)
  • Maksymalna masa ładunku476 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)135 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt