“The Volkswagen Polo 1.4 2010 is a reliable and easy-to-drive small car with low consumption and practical flexibility for everyday commuting and city traffic. A spacious cabin for its size and smart storage solutions make it functional for both work and leisure. Stable driving experience and easy handling are combined with good comfort, making it a safe and economical choice.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Polo ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
7 577 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak kluczyka. Pilot zdalnego sterowania, jeden z kluczyków niesprawny. Uszkodzony wylot nagrzewnicy silnika. Układ wydechowy, uszkodzona/pokryta szwem rura elastyczna. Nie zlokalizowano przedniego podwozia. Jeden kluczyk uszkodzony, jeden niezakodowany
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak pręta anteny. Kilka plam rdzy. Korpus, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Niektóre luźne/uszkodzone detale wnętrza
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak środkowej osłony
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
14" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AC Motorvärmare Lågmil
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
ISOFIX z tyłu
Grzałki silnika
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7264367
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.