Citroën C5

II 3.0 V6 5dr
2006/184 650 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
2 000 SEK
Wiodąca oferta w euro190 EUR
Cena w salonie samochodowym30 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

9 sty, 11:39

Najważniejsze informacje

Citroën C5 hatchback with a strong 207hp engine. Equipped with, among other things, air suspension and towbar. Newly inspected and does not need to be inspected until February 2027. This is a worn car with significant technical remarks. We urge you to carefully read through both technical and visual remarks and study the remarks pictures that are available.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Citroën C5 ma następujące specyfikacje:

2006

Rok modelowy

18 465 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju. Skrzynia biegów nie zmienia biegów regularnie, silnik blokuje się przy 3500 obr./min. Hałasy i wibracje podczas jazdy, podejrzenie usterki mechanizmu różnicowego

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Lewe przednie światło pozycyjne niesprawne. Spryskiwacz reflektora niesprawny. Kierownica jest krzywa. Lewy zewnętrzny przegub zwrotnicy, luźny. Wynik kontroli: 2X zatwierdzony 10.12.2025 - z uwagą. Usterki: 2X KIERUNKOWSKAZ (4.4) TYLNY, OBU STRONY W NIEPRAWIDŁOWYM KOLORIE 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIE LEWE NIESPRAWNE

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Słabe dopasowanie linii. Korpus, brakujące/uszkodzone elementy plastikowe

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Oświetlenie markizy nie działa

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Para przednich opon, zużytych po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Zawieszenie pneumatyczne

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli12
  • Numer rejestracyjnyXKL255
  • Rok modelowy2006
  • Miesiąc produkcjigrudzień 2005
  • Odczyt licznika184 650 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF7RCXFUJ76726325
  • Moc silnika (benzyna)207 KM (152 kW)
  • Maksymalna masa ładunku420 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)10,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)238 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt