“Citroën C5 hatchback with a strong 207hp engine. Equipped with, among other things, air suspension and towbar. Newly inspected and does not need to be inspected until February 2027. This is a worn car with significant technical remarks. We urge you to carefully read through both technical and visual remarks and study the remarks pictures that are available.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Citroën C5 ma następujące specyfikacje:
2006
Rok modelowy
18 465 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju. Skrzynia biegów nie zmienia biegów regularnie, silnik blokuje się przy 3500 obr./min. Hałasy i wibracje podczas jazdy, podejrzenie usterki mechanizmu różnicowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Lewe przednie światło pozycyjne niesprawne. Spryskiwacz reflektora niesprawny. Kierownica jest krzywa. Lewy zewnętrzny przegub zwrotnicy, luźny. Wynik kontroli: 2X zatwierdzony 10.12.2025 - z uwagą. Usterki: 2X KIERUNKOWSKAZ (4.4) TYLNY, OBU STRONY W NIEPRAWIDŁOWYM KOLORIE 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2) PRZEDNIE LEWE NIESPRAWNE
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Słabe dopasowanie linii. Korpus, brakujące/uszkodzone elementy plastikowe
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Oświetlenie markizy nie działa
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para przednich opon, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
Stały hak holowniczy
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Zawieszenie pneumatyczne
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Udostępnij
7264688
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.