Obiekt do naprawy
“A Peugeot 508 estate from 2011 with automatic transmission and petrol engine. Well equipped with, among other things, a panoramic roof, keyless start system and towbar. NOTE! The car is banned from driving. Due to the car's shortcomings, all equipment has not been able to be functionally tested. The car is being sold as a repair item and must be towed from the facility. No equipment can be expected to work.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot 508 ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
17 505 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Usterka elektryczna, silnik nie uruchamia się i nie można przesunąć dźwigni zmiany biegów w automatycznej skrzyni biegów. Ostrzega o usterce skrzyni biegów. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2026-01-04 Niedociągnięcia: 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) OSTRZEGA O AWARII SYSTEMU 2 ZWIĘKSZONA ZAWARTOŚĆ CO NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) ZBYT WYSOKA 2 ZWIĘKSZONA WARTOŚĆ LAMBDA NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) WADLIWA 2 SYSTEM DIAGNOSTYKI POKŁADOWEJ (8.2.1.1) ZIDENTYFIKOWANO KODY BŁĘDÓW 2 ZAWARTOŚĆ CO NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) ZBYT WYSOKA 2 ZAWARTOŚĆ HC NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) ZBYT WYSOKA 2 SKRZYNIA BIEGÓW (6.1.7) TRUDNA ZMIANA BIEGÓW
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Ej testad. Varnar för fel på parkeringsbromsen
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Elektryczna osłona przeciwsłoneczna dachu panoramicznego, niesprawna. Dach panoramiczny, uszkodzony. Elektryczne szyby tylne i przednie prawe, niesprawne. Elektryczny podnośnik szyby lewej przedniej, uszkodzony. Elektryczne lusterka niesprawne. Zużyte klosze reflektorów
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Rysy na przedniej szybie. Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Kilka śladów pleśni. Tapicerka brudna. Szczegóły wnętrza, uszkodzone
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Panoramiczny dach
Tylne czujniki parkowania
Radio
Przełożenia/przyciski na kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Udostępnij
7264564
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.