Peugeot 508

508 SW 1.6 Turbo, Reparationsobjekt
2011/175 050 km/Benzyna/Automatyczna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
12 500 SEK
Wiodąca oferta w euro1 170 EUR
Cena w salonie samochodowym60 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

9 sty, 10:30

Najważniejsze informacje

A Peugeot 508 estate from 2011 with automatic transmission and petrol engine. Well equipped with, among other things, a panoramic roof, keyless start system and towbar. NOTE! The car is banned from driving. Due to the car's shortcomings, all equipment has not been able to be functionally tested. The car is being sold as a repair item and must be towed from the facility. No equipment can be expected to work.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Peugeot 508 ma następujące specyfikacje:

2011

Rok modelowy

17 505 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Usterka elektryczna, silnik nie uruchamia się i nie można przesunąć dźwigni zmiany biegów w automatycznej skrzyni biegów. Ostrzega o usterce skrzyni biegów. Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem ponownej kontroli 2026-01-04 Niedociągnięcia: 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) OSTRZEGA O AWARII SYSTEMU 2 ZWIĘKSZONA ZAWARTOŚĆ CO NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) ZBYT WYSOKA 2 ZWIĘKSZONA WARTOŚĆ LAMBDA NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) WADLIWA 2 SYSTEM DIAGNOSTYKI POKŁADOWEJ (8.2.1.1) ZIDENTYFIKOWANO KODY BŁĘDÓW 2 ZAWARTOŚĆ CO NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) ZBYT WYSOKA 2 ZAWARTOŚĆ HC NA BIEGU JAŁOWYM (8.2.1.2) ZBYT WYSOKA 2 SKRZYNIA BIEGÓW (6.1.7) TRUDNA ZMIANA BIEGÓW

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

AlertIcon

Wymagane działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Ej testad. Varnar för fel på parkeringsbromsen

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Elektryczna osłona przeciwsłoneczna dachu panoramicznego, niesprawna. Dach panoramiczny, uszkodzony. Elektryczne szyby tylne i przednie prawe, niesprawne. Elektryczny podnośnik szyby lewej przedniej, uszkodzony. Elektryczne lusterka niesprawne. Zużyte klosze reflektorów

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Rysy na przedniej szybie. Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka śladów pleśni. Tapicerka brudna. Szczegóły wnętrza, uszkodzone

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Reparationsobjekt

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli12
  • Numer rejestracyjnyESD144
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2011
  • Miesiąc produkcjimaj 2011

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVF38E5FVABL045375
  • Moc silnika (benzyna)156 KM (115 kW)
  • Maksymalna masa ładunku495 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,1 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)165 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt