Volkswagen Golf

VII 1.2 TSI Sportscombi, Masters Drag
2014/216 310 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
3 500 SEK
Wiodąca oferta w euro330 EUR
Cena w salonie samochodowym60 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

9 sty, 11:36

Najważniejsze informacje

A Volkswagen Golf wagon from 2014 with gasolineengine. Richly equipped with, among others, rear camera, tow bar and adaptive cruise control. Newly inspected and does not need to be inspected until January 2027.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

21 631 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wilgoć w oleju. Zapalona kontrolka silnika. Silnik bez mocy. Grzechotanie w komorze silnika. Silnik pracuje nierównomiernie. Nierówne obroty biegu jałowego. Silnik pracuje bardzo słabo, a z rury wydechowej wydobywa się gęsty dym

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Pęknięta przednia szyba, której nie widać. Serwis wkrótce. Hałas z klimatyzacji. Niesprawny Start/Stop, samochód ściąga na boki. Niesprawne ogrzewanie przednich foteli, po obu stronach

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Brak plastikowej osłony pod silnikiem, ślady poprzednich dekoracji, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, kilka uszkodzeń lakieru, rdza, odpryski kamieni, pęknięcia i zarysowania drzwi

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Ślady poprzedniego wyposażenia. Uszkodzony sufit

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak zaślepki. Uszkodzenie lakieru na feldze

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Masters Drag

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyTRG629
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjimaj 2014
  • Odczyt licznika216 310 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZEP600306
  • Moc silnika (benzyna)105 KM (77 kW)
  • Maksymalna masa ładunku533 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)117 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt