Obniżona cena

Opel Astra

1.4 Turbo ECOTEC 5dr
2016/53 280 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
70 000 SEK
Wiodąca oferta w euro6 520 EUR
Z kredytem samochodowym od596 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym145 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 sty, 10:35

Stała cena
Stała cena z VATem
94 800 SEK

124 900 SEK

Z kredytem samochodowym od808 SEK / miesiąc
Stała cena w euro8 830 EUR
Cena w salonie samochodowym145 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

13 sty, 10:31

Najważniejsze informacje

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Opel Astra ma następujące specyfikacje:

2016

Rok modelowy

5 328 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Zaparowanie reflektorów. Pęknięta osłona amortyzatora, lewy przód

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, pęknięcia w drzwiach, zarysowania i uszkodzenia lakieru. Kondensacja pary wodnej na lewym tylnym świetle. Kondensacja pary wodnej na prawym tylnym świetle. Niewłaściwe zamocowanie plastikowej osłony pod przednią szybą

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

3 uszkodzone opony

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Grzałki silnika

  • Integracja ze smartfonem

  • IntelliLink

  • Odczyt znaku Opel Eye

  • Apple CarPlay

  • Android Auto

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyYFF090
  • Rok modelowy2016
  • Miesiąc produkcjilipiec 2016
  • Odczyt licznika53 280 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaW0LBD6EB6GG157493
  • Moc silnika (benzyna)125 KM (92 kW)
  • Maksymalna masa ładunku512 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)128 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt