Mitsubishi Outlander

2.0 Plug-in Hybrid 4WD
2014/50 850 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
76 000 SEK
Z kredytem samochodowym od648 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym190 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 Jan., 11:27

Najważniejsze informacje

A Mitsubishi Outlander SUV from 2014 with automatic and gasoline/river-engine. Richly equipped with, among others, GPS, rear camera, keyless start-system and four-wheel drive.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mitsubishi Outlander ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

5 085 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

0

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Złamana tuleja mechanizmu różnicowego (hałas przy uruchamianiu)

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Drar snett vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

W książce serwisowej odnotowano nieregularne przeglądy i błędny przebieg. Lewe przednie światło przeciwmgielne jest pęknięte. Kontrolka serwisowa jest włączona. Nie zlokalizowano hałasu tylnej osi. Nie zlokalizowano hałasu przedniej osi

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wgniecenie maski. Kilka odprysków kamieni, pęknięcia i rysy na drzwiach, Kilka plam rdzy, Ślady poprzednich dekoracji, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem, Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Zniszczone wnętrze. Podsufitka, zarysowania. Wnętrze z kilkoma zarysowaniami, plamami i śladami. Brak części wnętrza. Tapicerka uszkodzona z przodu po prawej stronie. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia. Siatka chroniąca prywatność nie jest dołączona. Hałas z drzwi załadunkowych podczas otwierania i zamykania

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • blokady alkoholowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyNMG349
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjiDezember 2013
  • Odczyt licznika50 850 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJMBXDGG2WEZ008807
  • Moc silnika (benzyna)121 KM (89 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)68 KM (50 kW)
  • Maksymalna masa ładunku425 kg
  • Zasięg NEDC52 km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt