“A Mitsubishi Outlander SUV from 2014 with automatic and gasoline/river-engine. Richly equipped with, among others, GPS, rear camera, keyless start-system and four-wheel drive.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mitsubishi Outlander ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
5 085 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Złamana tuleja mechanizmu różnicowego (hałas przy uruchamianiu)
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Drar snett vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
W książce serwisowej odnotowano nieregularne przeglądy i błędny przebieg. Lewe przednie światło przeciwmgielne jest pęknięte. Kontrolka serwisowa jest włączona. Nie zlokalizowano hałasu tylnej osi. Nie zlokalizowano hałasu przedniej osi
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Wgniecenie maski. Kilka odprysków kamieni, pęknięcia i rysy na drzwiach, Kilka plam rdzy, Ślady poprzednich dekoracji, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem, Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Podsufitka, zarysowania. Wnętrze z kilkoma zarysowaniami, plamami i śladami. Brak części wnętrza. Tapicerka uszkodzona z przodu po prawej stronie. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia. Siatka chroniąca prywatność nie jest dołączona. Hałas z drzwi załadunkowych podczas otwierania i zamykania
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
4WD
Udostępnij
7265381
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.