“Mercedes-Benz Sprinter z mocnym silnikiem wysokoprężnym o mocy 190 KM. Bogato wyposażony między innymi w ogrzewanie postojowe, nawigację GPS, kamerę cofania, hak holowniczy i system bezkluczykowego uruchamiania. Przegląd nie jest wymagany do czerwca 2028 roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes Sprinter ma następujące specyfikacje:
2025
Rok modelowy
783 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Ślady dawnej dekoracji
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
Pakiety wyposażenia:
PRO 5-sits Lång Hög
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
Radio
Antypoślizgowy
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Stały hak holowniczy
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Wyposażenie warsztatowe
Oświetlenie i zasilanie w szafkach
Pakiet akustyczny
Pakiet zimowy Plus
Oświetlenie dodatkowe LED
Zestaw wspomagający ładowanie Ctek
Wciągarka linowa 15 m
Wpuszczane światła ostrzegawcze
Radio komunikacyjne
Szafka nagrzewnicy powietrza Eberspächer D2L
Coralba C220
Kuchenka mikrofalowa
AC
4 dodatkowe światła Hella 3003
Centrum elektryczne SCR
Udostępnij
7259770
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.