“This GLE 350 d offers a safe and responsive driving experience with confident all-wheel drive and premium comfort. With its sporty AMG package, elegant design and thoughtful equipment, it creates a feeling of luxury and well-being that makes every journey both comfortable and inspiring. Newly inspected and does not need to be inspected until January 2028.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes GLE ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
10 188 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kluczyki uszkodzone, jeden przyklejony taśmą, a w drugim brakuje klapki i baterii z tyłu. Świeci się kontrolka serwisowa. Wynik kontroli: 2X zatwierdzony 05.01.2026 – z uwagą. Braki: 2X KIERUNKOWSKAZY BOCZNE (4.4) NIESPRAWNE
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Drzwi kierowcy i maska ponownie pomalowane
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Podsufitka jest brudna. Uszkodzone elementy wnętrza. Rolka paska po stronie kierowcy jest uszkodzona. Przycisk podnoszenia i opuszczania szyby po stronie kierowcy się zacina
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
20" Aluminiowa obręcz
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AMG Night Taklucka
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
GPS
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłaz dachowy
Kamera 360
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Funkcja start/stop
Wejście USB
System Harman Kardon Surround
AMG Line
Pakiet nocny
Pakiety antykradzieżowe
Pakiety parkingowe
Pakiet oświetlenia wewnętrznego
4WD
Udostępnij
7222550
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.