Certyfikat Plus
“This seven-seater Mercedes-Benz EQB 300 4MATIC combines electric propulsion with safe all-wheel drive and a spacious interior. With modern technology, high comfort and practical flexibility, it is an electric SUV that is suitable for both family life and longer trips.”
Certyfikat Plus
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Maksymalny przebieg 120 000 kilometrów
Stan nadwozia i wnętrza ocenia się na lepszy niż normalny
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes EQB ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
5 003 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Odprysk kamienia na przedniej szybie poza polem widzenia
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Para opon zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
7-sits Urban Progressive
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Pakiet komfortowy
Pakiety parkingowe
4WD
Udostępnij
7264116
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.