Mercedes E-Klass

E 350 W212, Avantgarde
2009/193 080 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
70 500 SEK
Wiodąca oferta w euro6 550 EUR
Z kredytem samochodowym od601 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym130 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 sty, 17:34

Najważniejsze informacje

Mercedes E-Klass sedan with strong gasolineengine at 292hk. Richly equipped with, among others, sunroof, GPS, rear camera and assist system. Newly inspected and does not need to be inspected until January next year.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Mercedes E-Klass ma następujące specyfikacje:

2009

Rok modelowy

19 308 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wentylator kabinowy, hałas. Czujnik biegu wstecznego wciśnięty, skraplanie się pary wodnej na lewym reflektorze. Skraplanie się pary wodnej na prawym reflektorze

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Liczne wgniecenia, uderzenia w drzwi, zarysowania i uszkodzenia lakieru

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    ErrorFilledIcon3 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Avantgarde

  • Funkcja pamięci fotela pasażera

  • Wyłaz dachowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli10
  • Numer rejestracyjnyFMA533
  • Rok modelowy2009
  • Miesiąc produkcjiluty 2009
  • Odczyt licznika193 080 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWDD2120571A003507
  • Moc silnika (benzyna)292 KM (215 kW)
  • Maksymalna masa ładunku545 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)205 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt