“Mercedes E-Klass sedan with strong gasolineengine at 292hk. Richly equipped with, among others, sunroof, GPS, rear camera and assist system. Newly inspected and does not need to be inspected until January next year.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Mercedes E-Klass ma następujące specyfikacje:
2009
Rok modelowy
19 308 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Wentylator kabinowy, hałas. Czujnik biegu wstecznego wciśnięty, skraplanie się pary wodnej na lewym reflektorze. Skraplanie się pary wodnej na prawym reflektorze
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Liczne wgniecenia, uderzenia w drzwi, zarysowania i uszkodzenia lakieru
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
3 mm
6 mm
3 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Avantgarde
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Przełożenia/przyciski na kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłaz dachowy
Światło ksenonowe
Antypoślizgowy
Udostępnij
7266333
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.