Mercedes 350 SL

350 SL 3.5 V8
1971/199 910 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Cena wywoławcza z VATem
80 000 SEK
Z kredytem samochodowym od682 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym190 000 SEK

14 sty, 18:24

A Mercedes-Benz 350 SL 1971 that offers timeless design and classic driving feel. The V8 engine provides a smooth, powerful register and a genuine feeling behind the wheel. The shape is iconic and the car exudes quality in every detail. A real enthusiast's car that combines elegance, history and enjoyable driving. An exclusive choice for those who want to own a true classic with strong character.

Ta strona Mercedes 350 SL ma następujące specyfikacje:

1971

19 991 mile szwedzkie

Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Wyciek oleju. Automatyczna skrzynia biegów, zmienia biegi. Silnik pracuje nierówno. Silnikowi brakuje mocy

Potrzebne działania

Drar snett vid inbromsning

Niesprawny pas bezpieczeństwa w fotelu kierowcy. Pas bezpieczeństwa w fotelu kierowcy uszkodzony. Luźny przedni lewy sworzeń zwrotnicy. Luźny prawy/lewy zewnętrzny sworzeń zwrotnicy. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Spryskiwacz szyby przedniej niesprawny. Kierownica jest krzywo ustawiona. Luzy w układzie kierowniczym. Samochód ściąga krzywo. Lewy zamek, uszkodzony. Prawy zamek, uszkodzony. Wskaźnik paliwa nie działa prawidłowo. Prawy kierunkowskaz nie działa z powodu usterki dźwigni kierunkowskazów. Brak ogrzewania w kabinie pasażerskiej

Niewłaściwe mocowanie lewego progu, Niewłaściwe mocowanie prawego progu, Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań, Kilka plam rdzy, Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z niedbale wykonaną pracą, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Odbarwione szkło lewego lusterka. Kilka plam rdzy w bagażniku, obecne rdzawe otwory

Zniszczone wnętrze. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Osłona przeciwsłoneczna nie jest wliczona w cenę. Mocno dopasowane i luźne przednie fotele. Kilka ognisk rdzy w bagażniku, widoczne rdzewiejące otwory

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w dwóch oponach

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    14" Aluminiowa obręcz

  • Magnetofon kasetowy z AUG do podłączenia do telefonów komórkowych.

  • Liczba poprzednich właścicieli6
  • Numer rejestracyjnyJZU185
  • Rok modelowy1971
  • Odczyt licznika199 910 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji1976-11-01

  • Numer podwozia10704312000642
  • Moc silnika (benzyna)200 KM (147 kW)
  • Maksymalna masa ładunku290 kg
  • Ciężar użytkowy1 680 kg
  • Waga podatkowa1 680 kg

Åkersberga (Runö)

Näsvägen 19

18440 Åkersberga