“A Mercedes-Benz 350 SL 1971 that offers timeless design and classic driving feel. The V8 engine provides a smooth, powerful register and a genuine feeling behind the wheel. The shape is iconic and the car exudes quality in every detail. A real enthusiast's car that combines elegance, history and enjoyable driving. An exclusive choice for those who want to own a true classic with strong character.”
Ta strona Mercedes 350 SL ma następujące specyfikacje:
1971
19 991 mile szwedzkie
Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Wyciek oleju. Automatyczna skrzynia biegów, zmienia biegi. Silnik pracuje nierówno. Silnikowi brakuje mocy
Drar snett vid inbromsning
Niesprawny pas bezpieczeństwa w fotelu kierowcy. Pas bezpieczeństwa w fotelu kierowcy uszkodzony. Luźny przedni lewy sworzeń zwrotnicy. Luźny prawy/lewy zewnętrzny sworzeń zwrotnicy. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Spryskiwacz szyby przedniej niesprawny. Kierownica jest krzywo ustawiona. Luzy w układzie kierowniczym. Samochód ściąga krzywo. Lewy zamek, uszkodzony. Prawy zamek, uszkodzony. Wskaźnik paliwa nie działa prawidłowo. Prawy kierunkowskaz nie działa z powodu usterki dźwigni kierunkowskazów. Brak ogrzewania w kabinie pasażerskiej
Niewłaściwe mocowanie lewego progu, Niewłaściwe mocowanie prawego progu, Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań, Kilka plam rdzy, Samochód został częściowo ponownie polakierowany, z niedbale wykonaną pracą, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Odbarwione szkło lewego lusterka. Kilka plam rdzy w bagażniku, obecne rdzawe otwory
Zniszczone wnętrze. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Osłona przeciwsłoneczna nie jest wliczona w cenę. Mocno dopasowane i luźne przednie fotele. Kilka ognisk rdzy w bagażniku, widoczne rdzewiejące otwory
Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w dwóch oponach
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
14" Aluminiowa obręcz
Magnetofon kasetowy z AUG do podłączenia do telefonów komórkowych.
7264582