Honda Jazz

1.4, AC Lågmil
2011/67 060 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
36 000 SEK
Wiodąca oferta w euro3 350 EUR
Z kredytem samochodowym od307 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym83 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 17:22

Najważniejsze informacje

The Honda Jazz 1.4 2011 is an easy-to-drive and fuel-efficient small car with a smart design that maximizes the space in the cabin. Flexible seats and spacious luggage make it very practical for both everyday and leisure use, while a stable driving experience and good comfort make every trip easy and comfortable. A functional and reliable car for those who want maximum utility in a compact format.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Honda Jazz ma następujące specyfikacje:

2011

Rok modelowy

6 706 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona jest kontrolka serwisowa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzony tylny zderzak. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i zarysowań. Kilka plam rdzy

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Brak uwag.

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 2 mmErrorFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

AC Lågmil

  • Komputer pokładowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyKXG018
  • Rok modelowy2011
  • Odczyt licznika67 060 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2010-08-25

Dane techniczne

  • Numer podwoziaLUCGG3760B3200896
  • Moc silnika (benzyna)99 KM (73 kW)
  • Maksymalna masa ładunku409 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,5 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)128 g/km

Obiekt

Linköping (Jägarvallen)

Adres:

Jägarvallsvägen 7

58422 Linköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt