Fiat 500L

1.4, Lounge
2013/165 400 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
10 000 SEK
Wiodąca oferta w euro930 EUR
Cena w salonie samochodowym55 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

12 sty, 17:00

Najważniejsze informacje

A Fiat 500L hatchback from 2013 with gasolineengine. Equipped with, among others, panorama roof.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Fiat 500L ma następujące specyfikacje:

2013

Rok modelowy

16 540 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak pokrywki pojemnika na płyn

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 3 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Lounge

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyXNX890
  • Rok modelowy2013
  • Miesiąc produkcjilistopad 2012
  • Odczyt licznika165 400 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaZFA19900005014409
  • Moc silnika (benzyna)95 KM (70 kW)
  • Maksymalna masa ładunku452 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,2 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)145 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt