Fiat 500

500e
2021/36 390 km/Elektryczny/Automatyczna
CertifiedIcon

Certyfikowany

InfoIcon
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
106 500 SEK
Wiodąca oferta w euro9 900 EUR
Z kredytem samochodowym od908 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym170 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 jaan, 11:36

Najważniejsze informacje

A 2021 Fiat 500 with an electric motor offers a quiet and smooth driving experience that is perfect for urban environments. It is equipped with GPS and assistance systems that make driving easy and safe. The cabin is compact but well thought out with a charming design. An electric car that combines style, function and ease of driving.

  • Samochód ma mniej niż 8 lat

  • W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym

  • Stan licznika maks. 120 000 km

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

3 639 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Stopień

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia jest w pełni funkcjonalna.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Auto serval olevad veljed on toetatud

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Alumiiniumvelg

  • 5 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Alumiiniumvelg

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Integratsioon nutitelefoniga

Fakty dotyczące samochodów

  • Eelmiste omanike arv3
  • RegistreerimisnumberHBM67M
  • Mudeliaasta2021
  • Valmistamise kuudetsember 2020
  • Mõõtja näitamine36 390 km

Dane techniczne

  • Šassii numberZFAEFAC40MX009133
  • Mootori võimsus (elekter)118 KM (87 kW)
  • Maksimaalne koormuse kaal314 kg
  • WLTP vahemik322 km
  • Vahemik linn WLTP462 km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt