Certyfikowany
“A 2021 Fiat 500 with an electric motor offers a quiet and smooth driving experience that is perfect for urban environments. It is equipped with GPS and assistance systems that make driving easy and safe. The cabin is compact but well thought out with a charming design. An electric car that combines style, function and ease of driving.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Fiat 500 ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
3 639 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Auto serval olevad veljed on toetatud
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
8 mm
4 mm
8 mm
15" Alumiiniumvelg
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Alumiiniumvelg
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Libisemisvastane
Juhiabisüsteem
Bluetooth
Esi-elektriaknad
Elektrilised peeglid
Kiirusepiirang
Kauglukk
GPS
Vihmaandur
Integratsioon nutitelefoniga
Istmete soojendus ees
Väljalülitatav sõitja turvapadi
USB sisend
Udostępnij
7263976
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.