Obiekt do naprawy
“Dodge RAM 1500 Laramie, dobrze wyposażony, między innymi w: szyberdach, kamerę parkingową, system bezkluczykowego uruchamiania, hak holowniczy i napęd na cztery koła. Uwaga! Samochód nie ma zezwolenia na jazdę, a z powodu niedociągnięć samochodu, nie wszystkie urządzenia mogły być przetestowane pod kątem funkcjonalności. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi zostać odholowany z zakładu. Żadne wyposażenie nie może być oczekiwane, że będzie działać.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Dodge RAM ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
10 455 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Akumulator w samochodzie jest uszkodzony. Silnik uruchamia się za pomocą wzmacniacza, ale występują usterki elektryczne, migają kontrolki itp., a samochód nie nadaje się do jazdy. Samochód jest sprzedawany jako do naprawy
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsskivor rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Ze względu na wady samochodu, nie można było przetestować wyposażenia i funkcji. Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia. Uszkodzone prawe przednie światło przeciwmgielne. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzenie karoserii: prawe lusterko boczne, prawa lampa tylna, zarysowanie. Ślady wcześniejszych dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brakuje detali wnętrza z przodu. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Laramie Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Bezkluczykowe odblokowywanie drzwi
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłaz dachowy
Wejście USB
Światło ksenonowe
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266758
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.