Dodge RAM

1500 5.7 4WD, Laramie Reparationsobjekt
2018/104 550 km/Benzyna/Automatyczna
WarningIcon

Obiekt do naprawy

InfoIcon
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
50 500 SEK
Wiodąca oferta w euro4 780 EUR
Z kredytem samochodowym od430 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym400 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

30 sty, 10:33

Najważniejsze informacje

Dodge RAM 1500 Laramie, dobrze wyposażony, między innymi w: szyberdach, kamerę parkingową, system bezkluczykowego uruchamiania, hak holowniczy i napęd na cztery koła. Uwaga! Samochód nie ma zezwolenia na jazdę, a z powodu niedociągnięć samochodu, nie wszystkie urządzenia mogły być przetestowane pod kątem funkcjonalności. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi zostać odholowany z zakładu. Żadne wyposażenie nie może być oczekiwane, że będzie działać.

WarningIcon

Obiekt do naprawy

Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:

  • Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.

  • Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.

Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Dodge RAM ma następujące specyfikacje:

2018

Rok modelowy

10 455 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Akumulator w samochodzie jest uszkodzony. Silnik uruchamia się za pomocą wzmacniacza, ale występują usterki elektryczne, migają kontrolki itp., a samochód nie nadaje się do jazdy. Samochód jest sprzedawany jako do naprawy

Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.

BreaksIcon

Hamulce

AlertIcon

Wymagane działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

AlertIcon

Obiekt do naprawy

Komentarz

Ze względu na wady samochodu, nie można było przetestować wyposażenia i funkcji. Pęknięta przednia szyba poza polem widzenia. Uszkodzone prawe przednie światło przeciwmgielne. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach

Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzenie karoserii: prawe lusterko boczne, prawa lampa tylna, zarysowanie. Ślady wcześniejszych dekoracji

Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brakuje detali wnętrza z przodu. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Laramie Reparationsobjekt

  • Bezkluczykowe odblokowywanie drzwi

  • Wyłaz dachowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyZKJ945
  • Zakaz prowadzenia pojazdówTak
  • Rok modelowy2018
  • Odczyt licznika104 550 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia1C6RR7NT0JS135419
  • Moc silnika (benzyna)401 KM (295 kW)
  • Maksymalna masa ładunku655 kg
  • Emisja CO2 (benzyna)317 g/km
  • Ciężar użytkowy2 745 kg

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt