“This Sandero is an easy-to-drive and agile car that makes everyday journeys both easy and enjoyable. It combines modern design with comfortable comfort and practical features that make every trip inspiring. The car does not need to be inspected until August next year.”
Ta strona Dacia Sandero ma następujące specyfikacje:
2024
2 406 mile szwedzkie
Samochodu nie poddano jazdom próbnym ze względu na zastosowanie niewłaściwych opon do sezonu
Bromsverkan Ej testad
Zapalona jest kontrolka serwisowa. Zapalona jest kontrolka monitorowania ciśnienia w oponach
Kilka uszkodzeń lakieru
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7253886