BMW 5-serien

535i Sedan, F10, M Sport
2014/201 670 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
110 000 SEK
Z kredytem samochodowym od937 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym220 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 sty, 11:09

Najważniejsze informacje

BMW 5-serien sedan with strong engine of 306hp. Well equipped with, among others, GPS, rear camera, keyless start-system, assist system and head-up display.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona BMW 5-serien ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

20 167 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wilgotność oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zerwana sprężyna, lewy przód. Widoczne są ślady optymalizacji samochodu. Obudowa wskaźników pochodzi z demontażu, nie jest oryginalna. Uszkodzona osłona przeciwpyłowa amortyzatorów, lewy przód, wyciek oleju z tylnej osi

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Wiele odprysków

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak zaślepki. Para opon zapasowych, zużyta po przekątnej. Uszkodzenie lakieru na feldze koła zapasowego, Zarysowane felgi koła zapasowego, Uszkodzona felga koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    18" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

M Sport

  • Wyświetlacz head-up

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli14
  • Numer rejestracyjnyBBK307
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjigrudzień 2013
  • Odczyt licznika201 670 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWBA5B11050D694372
  • Moc silnika (benzyna)306 KM (225 kW)
  • Maksymalna masa ładunku535 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,7 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)179 g/km

Obiekt

Bromölla

Adres:

Verkstadsgatan 3

29538 Bromölla

BackToTopIcon
ContactIconKontakt