“BMW 3 Series kombi z mocnym silnikiem benzynowym o mocy 245 KM. Dobrze wyposażony w między innymi system keyless, systemy asystujące i napęd na cztery koła.”
Ta strona BMW 3-serien ma następujące specyfikacje:
10 186 mile szwedzkie
Grzechotanie w komorze silnika
Hałas z elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. W oponach zimowych brakuje czujnika ciśnienia w oponach
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Liczne odpryski, pęknięcia drzwi, wgniecenia, rysy i uszkodzenia lakieru, liczne plamy rdzy
Brak lewej tylnej osłony Isofix. Brak środkowej tylnej osłony Isofix. Brak prawej tylnej osłony Isofix. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i otarciami. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Tapicerka z przodu po lewej stronie uszkodzona
Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Zadrapania na felgach od koła zapasowego
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
18" Obręcz z blachy stalowej
Luxury Line
7266658