BMW 3-serien

328i xDrive Touring, F31, Luxury Line
2014/101 860 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Cena startowa z VATem
98 000 SEK
Z kredytem samochodowym od835 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym195 000 SEK

19 sty, 19:21

Stała cena
Stała cena z VATem
175 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 491 SEK / miesiąc
Stała cena w euro16 340 EUR

Cena stała zamyka się o godz:

17 sty, 19:17

BMW 3 Series kombi z mocnym silnikiem benzynowym o mocy 245 KM. Dobrze wyposażony w między innymi system keyless, systemy asystujące i napęd na cztery koła.

Ta strona BMW 3-serien ma następujące specyfikacje:

10 186 mile szwedzkie

Grzechotanie w komorze silnika

Nie są wymagane żadne działania

Hałas z elektrycznego otwierania/zamykania klapy bagażnika. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. W oponach zimowych brakuje czujnika ciśnienia w oponach

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Liczne odpryski, pęknięcia drzwi, wgniecenia, rysy i uszkodzenia lakieru, liczne plamy rdzy

Brak lewej tylnej osłony Isofix. Brak środkowej tylnej osłony Isofix. Brak prawej tylnej osłony Isofix. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i otarciami. Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Tapicerka z przodu po lewej stronie uszkodzona

Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Zadrapania na felgach od koła zapasowego

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon8 mm

  • 7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    18" Obręcz z blachy stalowej

Luxury Line

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Liczba poprzednich właścicieli8
  • Numer rejestracyjnyEJW424
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2014
  • Odczyt licznika101 860 km

  • Numer podwoziaWBA3H5109EF279077
  • Moc silnika (benzyna)245 KM (180 kW)
  • Maksymalna masa ładunku475 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)162 g/km

Åkersberga (Runö)

Näsvägen 19

18440 Åkersberga