“Peugeot Expert pojazd transportowy z mocnym silnikiem diesla o mocy 177 KM. Wyposażony m.in. w GPS i kamerę wsteczną. Nowo sprawdzony i nie musi być ponownie badany aż do marca przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Expert ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
19 932 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Trochę rdzy, ślady poprzednich dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam, wgnieceń i otarć w przestrzeni bagażowej. Kilka rys, plam i plam we wnętrzu. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie. Uszkodzona uszczelka. Złamane sterowanie wylotem powietrza. Piski z kolumny kierownicy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
5 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Klimatyzacja
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267139
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.