“Volkswagen Caddy Maxi z 2018 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak podgrzewacz postojowy, kamera tylna, światła xenonowe, hak holowniczy, napęd na cztery koła oraz wnętrze warsztatowe. Nowo skontrolowany, nie wymaga kolejnej kontroli do marca 2027 roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
20 838 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek z odpowietrznika skrzyni korbowej. Hałas z paska napędowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona lampka serwisowa. Wynik kontroli: 2X zatwierdzono 15.01.2026 r. – z uwagą Niedociągnięcia: 2X ŚWIATŁO ŚRODKOWE (4.1.1) USTAWIENIE OBU STRON ZBYT NISKO
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, kilka plam rdzy, pęknięcia w tylnych światłach. Drzwi pasażera otwierają się powoli
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Zapach dymu. Uszkodzona gumowa listwa na drzwiach kierowcy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare
AC
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Światło ksenonowe
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Stały hak holowniczy
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wyposażenie warsztatowe
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266861
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.