“Peugeot Expert z 2018 roku z silnikiem diesla.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Expert ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
15 885 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Piszczący pedał sprzęgła. Niewielki wyciek oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsbelägg bak bör bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz fotela kierowcy niesprawny. Pas bezpieczeństwa skręcony i brudny. Różne kolory świateł mijania. Hałas w kierownicy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie prawych przednich drzwi, liczne odpryski kamieni, pęknięcia na drzwiach, wgniecenia i zarysowania, ślady poprzednich dekoracji, liczne plamy rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Panel wewnątrz klapy bagażnika, uszkodzony. Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Kierownica jest zużyta. Brakuje dywanika z przodu po lewej stronie. Elementy wnętrza są uszkodzone. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest uszkodzona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
9 mm
6 mm
9 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
InBusiness L1H1
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7266884
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.