“Peugeot Expert z 2016 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem Diesla. Wyposażony m.in. w kamerę cofania i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Expert ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
15 065 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju. Zacina się, wibruje podczas zmiany biegów, szczególnie przy ruszaniu z miejsca. Wynik kontroli: 2 Niespełniona, z zaleceniem ponownej kontroli. 2026-02-13 Niedociągnięcia: 2 ŚWIATŁA MIJANIA (4.1.1) NIEDOKŁADNE USTAWIENIE PRAWEJ KIEROWNICY/SZYBY 2 SPRYSKIWACZ SZYBY PRZEDNIEJ (3.5) NIESPRAWNY Uwagi: 2 ŚWIATŁA MIJANIA (4.1.1) ZBYT NISKIE USTAWIENIE LEWEJ KIEROWNICY 2 SZYBA PRZEDNIA (3.2) USZKODZONA/ZUŻYTA
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Reflektory nie świecą wystarczająco. Klimatyzacja nie działa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Hałas/rysy podczas otwierania/zamykania prawych tylnych drzwi. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zużyta przednia szyba. Ślady poprzednich dekoracji. Liczne uszkodzenia lakieru, odpryski, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i zarysowania
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kierownica jest zużyta. Tapicerka jest brudna. Tapicerka jest uszkodzona z przodu po lewej stronie
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para przednich opon, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
2 mm
8 mm
4 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Pro+ L2 Backkamera Drag
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Przełożenia/przyciski na kierownicy
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Antypoślizgowy
Udostępnij
7254640
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.