“The Ford Fiesta 1.25 2010 is an easy-to-drive and economical small car that is perfect for everyday commuting and city driving. With low consumption, smooth handling and practical size, it is easy to park and drive in tight spaces. A spacious cabin for its class and good comfort make every trip comfortable. A reliable and functional car for those who want simplicity and efficiency.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Ford Fiesta ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
8 383 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak osłony silnika. Brak maty izolacyjnej pod maską. Wyciek oleju ze skrzyni biegów
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Klapy bagażnika nie da się otworzyć przyciskiem. Działa otwieranie kluczykiem. Radio niesprawne. Hałas tylnej osi nie został zlokalizowany
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, Zarysowany dach
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Uszkodzone paski uszczelniające
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Tend AC Lågmil
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Udostępnij
7266065
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.