Obiekt do naprawy
“Samochód dostawczy Citroën Berlingo z 2016 roku, z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem wysokoprężnym. UWAŻAJ! Z powodu braków w pojeździe nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane pod względem funkcjonowania. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z terenu. Nie można oczekiwać, że jakiekolwiek urządzenie będzie działać.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Citroën Berlingo Skåp ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
20 020 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Silnik obraca się, ale nie uruchamia
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Samochód sprzedawany jest jako przedmiot do naprawy/renowacji ze względu na wady pojazdu, nie udało się przetestować funkcjonalności całego wyposażenia
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Uszkodzona antena. Kilka uszkodzeń lakieru, kilka plam rdzy, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka zabrudzona. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Grzałki silnika
Przednie czujniki parkowania
Przełożenia/przyciski na kierownicy
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265727
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.