Obiekt do naprawy
“Furgonetka Peugeot Partner z 2017 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem diesla. Uwaga! Z powodu wad pojazdu nie była możliwa funkcjonalna weryfikacja całego wyposażenia. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odebrany transportem.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Peugeot Partner ma następujące specyfikacje:
2017
Rok modelowy
13 848 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Samochód nie odpala. Brakuje siłownika maski. Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsverkan ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Zdalny zamek nie działa. Nie można otworzyć tylnej klapy
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Powierzchniowa rdza na dachu. Uszkodzenie karoserii prawego lusterka, liczne odpryski od kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania, nieliczne uszkodzenia lakieru, kilka plam rdzy, matowy lakier, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, zarysowanie lewego tylnego światła. Kondensacja pary wodnej na prawym tylnym świetle. Wywiercony zamek w klapie bagażnika, nie można go otworzyć
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Ślady pleśni. Nieprzyjemny zapach w samochodzie. Uszkodzone elementy wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
łuki załadunkowe
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266720
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.