“2016. aasta Citroën Berlingo veoauto diiselmootoriga. Varustatud muu hulgas haakekonksuga.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Citroën Berlingo Skåp ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
16 091 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mootori tuli põleb. Väike õlileke
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Missljud vid inbromsning. Bromsskivor fram och bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Puldiga lukustatav, mitu nuppu katki. Vasakpoolne elektriline tõstuk ei tööta. Hooldustuli põleb. Parempoolse esiveo liigendi kaitsekumm on kahjustatud. Rool on kõver. Eesmise šassii müra pole tuvastatud. Vasakupoolse rooli sisemine liigend on lahti. Juhiistme rull on katki. Vasakpoolne lukk ei tööta füüsilise võtmega, kuid töötab puldiga. Tagumine lukk ei tööta füüsilise võtmega, kuid töötab puldiga. Pakiruumi sisustus pole kinnitatud, ragiseb sõidu ajal. Mõlemad võtmed on osaliselt defektsed. Vasaku esiukse uksepidur ei tööta
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kapotil pindmine rooste. Esiklaasil pragu. Vasakul esiuksel kahjustunud kummiriba. Tagumise kaitseraua kahjustused. Kerekahjustused paremal lävepakul, pragu vasakul tagatulel. Vasakul tagatulel kondensaat. Mitmed kivikillud, uksekillud, mõlgid ja kriimustused, Kerel mõned pragunenud/kahjustatud plastosad, Varasemate kaunistuste jäljed, Mitmed roostekohad, Autol on tuhm värvkate, Parempoolsel tagatulel kondensaat
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tagaluugi sisemine paneel on kahjustatud. Sisemuses on mitu kriimustust, plekki ja märki. Rool on kulunud
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
6 mm
7 mm
15" Plekkvelg
2 mm
4 mm
2 mm
3 mm
15" Plekkvelg
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstad Drag
Libisemisvastane
Libisemisvastane
Kliimaseade
AUX-sisend
Esi-elektriaknad
Elektrilised peeglid
Kiirusepiirang
Fikseeritud veokonks
laadimiskaared
Tagumised parkimisandurid
Raadio
Start/stopp-funktsioon
Istmete soojendus ees
Väljalülitatav sõitja turvapadi
Udostępnij
7265850
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.