“The Volkswagen Passat 1.4 TSI EcoFuel Variant 2013 is a spacious and smart station wagon with environmentally friendly dual-fuel technology that provides low consumption and low running costs. A practical interior and generous luggage space make it perfect for both everyday life and longer trips. Stable driving experience and comfortable comfort are combined with functional design - an economical and user-friendly choice.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:
2013
Rok modelowy
14 002 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Less oil leakage
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Remote lock, buttons broken. Warns of lamp failure. Right front parking light out of order
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Stone chip on windshield in field of vision. Few rust spots
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Loose interior details
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
Opony zimowe bez kolców
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
16" Metal rim
Opona zimowa musi mieć głębokość bieżnika co najmniej 3 mm. Nowa opona zimowa ma głębokość bieżnika około 9-10 mm.
Opony letnie
4 mm
6 mm
4 mm
5 mm
16" Aluminium rim
Opona letnia musi mieć głębokość bieżnika co najmniej 1,6 mm. Nowa opona letnia ma głębokość bieżnika około 7-8 mm.
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Masters Välservad
Driver assistance system
Auto hold
Rear electric windows
Front electric windows
Anti-skid
AUX input
Electric mirrors
Cruise control
Rear Isofix
Air conditioning
Load protection/cargo net
Rear parking sensors
Front parking sensors
Radio
Front seat heating
Disengageable passenger airbag
Udostępnij
7266250
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.