Volkswagen Golf

VII 1.2 TSI 5dr
2014/159 100 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena startowa z VATem
30 000 SEK
Z kredytem samochodowym od256 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym70 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 17:13

Najważniejsze informacje

Volkswagen Golf hatchback z 2014 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony między innymi w adaptacyjny tempomat.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

15 910 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Mniejsze wycieki oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Missljud vid inbromsning. Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas tylnej wycieraczki, wibracje kierownicy. Tylna wycieraczka działa sporadycznie

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie widoczne w polu widzenia. Kilka odprysków od kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli10
  • Numer rejestracyjnyOPF546
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2014
  • Odczyt licznika159 100 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZAUZEW377062
  • Moc silnika (benzyna)105 KM (77 kW)
  • Maksymalna masa ładunku495 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)114 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Uppsala

Adres:

Börjegatan 76

75229 Uppsala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt