Volkswagen Passat

1.4 TSI EcoFuel Variant
2013/164 760 km/Benzyna/metan/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
5 500 SEK
Wiodąca oferta w euro520 EUR
Cena w salonie samochodowym80 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

29 sty, 11:57

Najważniejsze informacje

Kombi Volkswagen Passat z 2013 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-gazowym. To samochód z istotnymi uwagami technicznymi. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się zarówno z uwagami technicznymi, jak i wizualnymi oraz do studiów nad dostępnymi zdjęciami z uwagami.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:

2013

Rok modelowy

16 476 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Uszkodzony skraplacz

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

ABS-lampan lyser

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka układu monitorowania ciśnienia w oponach. Aktywne doświetlanie zakrętów nie działa. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Matowe klosze reflektorów. Zapalona kontrolka wspomagania kierownicy. Włączony system antypoślizgowy. Niesprawny tempomat. Brak osłony zaczepu holowniczego

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Grill jest uszkodzony. Uszkodzony przedni zderzak. Wgniecenia na masce. Rysy na przedniej szybie. Rdza na dachu, Kilka pęknięć i rys na drzwiach, Kilka ognisk rdzy, Kilka uszkodzeń lakieru, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Uszkodzone elementy wnętrza. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi porysowane od koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyNUX504
  • Rok modelowy2013
  • Miesiąc produkcjisierpień 2012
  • Odczyt licznika164 760 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ3CZDE041762
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Moc silnika (gaz)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku523 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,8 l/100 km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt