“Opel Meriva z 2011 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Opel Meriva ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
12 427 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wycie w komorze silnika. Wyciek oleju
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Kluczyk uszkodzony. Klamra pasa bezpieczeństwa z tyłu, środkowa, uszkodzona. Elektryczny podnośnik, lewy przód, hałas. Ogrzewanie fotela, niesprawne. Hałas, przednie podwozie nie zostało zlokalizowane
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru, różnica w odcieniu. Wadliwe mocowanie do przedniego zderzaka po lewej stronie
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brakuje części wnętrza. Brakuje lusterka i prawej przedniej osłony przeciwsłonecznej
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Dragkrok
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266460
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.