“Volvo V70 kombi z 2010 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowo-etanolowym. W standardzie. Nowo zbadany i nie wymaga przeglądu aż do lutego przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo V70 ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
25 453 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Niewielki wyciek oleju, nielokalizowany
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięcie w desce rozdzielczej. Kierownica jest krzywa. Klosz reflektora lewy, matowy. Klosz reflektora prawy, matowy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Przedni emblemat, uszkodzony. Uszkodzenie lakieru na przednim zderzaku. Powierzchniowa rdza na dachu. Uszkodzenie lakieru na lewym przednim błotniku. Drobne pęknięcia w kloszu kierunkowskazów po lewej stronie. Uszkodzenie tylnego zderzaka. Powierzchniowa rdza na prawym tylnym błotniku. Drobne pęknięcia w kloszu kierunkowskazów po prawej stronie, powierzchniowa rdza na prawym przednim błotniku. Liczne odpryski kamieni, odpryski i zarysowania na drzwiach. Liczne ogniska rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona z przodu. Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Siatka chroniąca prywatność nie jest dołączona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
4 mm
6 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Kinetic
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266755
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.