Volvo V60

T3, Momentum
2013/231 360 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
30 000 SEK
Wiodąca oferta w euro2 840 EUR
Z kredytem samochodowym od256 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym75 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

27 sty, 17:09

Stała cena
Stała cena z VATem
62 000 SEK
Z kredytem samochodowym od529 SEK / miesiąc
Stała cena w euro5 870 EUR
Cena w salonie samochodowym75 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

25 sty, 17:05

Najważniejsze informacje

Ten V60 T3 Momentum to łatwy w prowadzeniu i zwrotny samochód, który oferuje komfortowe doświadczenie jazdy z nowoczesną technologią.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volvo V60 ma następujące specyfikacje:

2013

Rok modelowy

23 136 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyciek oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Szyba uszkodzona. Kilka uszkodzeń lakieru, kilka plam rdzy. Matowe szkło reflektora

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kierownica jest zużyta. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest uszkodzona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Momentum

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyMWK719
  • Rok modelowy2013
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2012
  • Odczyt licznika231 360 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYV1FW45C1D1099168
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku453 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)139 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt