“Ten V70 II 1.6D DRIVe to praktyczny kombi, który oferuje elastyczne i efektywne doświadczenie jazdy z niskim zużyciem paliwa oraz inteligentną technologią. Jest to samochód z istotnymi uwagami technicznymi. Zachęcamy do starannego zapoznania się zarówno z uwagami technicznymi, jak i wizualnymi oraz do zapoznania się z dostępnymi obrazami uwag.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo V70 ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
17 991 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Silnik sporadycznie trudno się uruchamia, a także może się wyłączać podczas jazdy pod obciążeniem/przyspieszania, prawdopodobnie z powodu układu paliwowego. Po tym bardzo trudno go uruchomić. Słychać wycie turbosprężarki
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Wentylator wewnętrzny, hałas. Pęknięcie w desce rozdzielczej. Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Zużyte pióra wycieraczek z tyłu
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru i wgnieceń. Kilka plam rdzy. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Nieprawidłowo ustawiony korek wlewu paliwa
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ekran prywatności nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Opony tracą powietrze. Uszkodzony lakier na feldze. Suche pęknięcia w dwóch oponach zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
7 mm
4 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Momentum Värmare
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
Antypoślizgowy
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265453
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.